איך לבצע הערכת שווי דירה ונכסים?

היכולת להעריך שווי דירה ובכלל, לדעת איך להעריך שווי של נכס כלשהו, היא קריטית בכל עסקת נדל"ן. אם אנחנו לא יודעים להעריך את מחיר הדירה, איך נדע לבחון את ההזדמנות? לנהל מו"מ? או כל דבר אחר שנצטרך כדי להצליח…. בלי הערכת שווי איכותית – אנחנו כנראה נפסיד ולא נבין למה.

Read More »

מה צריך לבדוק לפני קניית דירה להשקעה?

עשינו את כל הבדיקות הקשות, איתרנו לנו כבר עיר להשקעה ומתוך כל השכונות בתוך העיר סיננו את השכונה הטובה ביותר עבורינו, אפילו יצא לנו לצאת לרחוב ולדבר עם תושבי הסביבה ולבדוק את טיב הבניינים באותו האזור, כל מה שנשאר הוא להיכנס לדירה עצמה ולבדוק אותה. אבל מה צריך לבדוק?

Read More »

איך לקנות דירה מתחת למחיר השוק?

קניית דירה מתחת למחיר השוק היא אחד העקרונות החשובים ביותר בדרך לעסקאות נדל"ן רווחיות. במאמר הנוכחי אנחנו נדבר על איפה לשים את הדגש בשלב חקר השוק הנדל"ני שלנו, ואיפה בדיוק אפשר למצוא נכסים שיש סיכוי גבוה שטמון בהם רווח של קנייה מתחת למחיר השוק.

Read More »

איך מוציאים נסח טאבו (ומה זה בכלל אומר?)

בין אם בתור משקיעי נדל"ן ובין בתור אנשים פרטיים ישנו דבר אחד שצריך לעשות לפני קניית דירה, והוא ללא ספק הפקת נסח טאבו כדי ללמוד קצת יותר על המצב המשפטי של הנכס ולא להסתמך רק על מה שאנחנו רואים בשטח.
מה זה נסח טאבו, מה הסוגים שלו ואיפה מוציאים נסח טאבו?

Read More »

כל המיסים בעסקת נדל"ן – המדריך המלא

רוב המשקיעים שבאים ומשקיעים עם הזרם לא יודעים בכלל מהם המיסים השונים בעסקאות השונות ואז מוצאים את עצמם נתקלים בהוצאות שאותן הן לא צפו מראש מה שמשפיע לרעה על שורת הרווח שלהם בעסקה.
המיסים הם חלק בלתי מבוטל מכל עסקת נדל"ן וחשוב שנכיר אותם וניקח אותם בחשבון.

Read More »

איך לנהל משא ומתן בנדל"ן | המדריך המלא

רוב האנשים נוהגים לחשוב שכושר שיכנוע וניהול משא ומתן זה משהו שאתה נולד איתו אבל ההפך הוא הנכון, משא ומתן הוא דווקא יכולת שאתה מפתח עם הזמן ומשתפר ככל שאתה עושה את זה יותר.
כתבתי לכם את המדריך המקיף בישראל בנוגע איך לנהל משא ומתן על דירה ברמה הגבוהה ביותר, החסרונות והיתרונות ושיטות מחתרתיות שתוכלו להשתמש בהם החל מעכשיו.

Read More »

איך לקחת משכנתא | המדריך המלא

הרוב המוחלט של האוכלוסייה מגיע לבנק ולוקח משכנתא מבלי להבין את המשמעות, ובעצם סומך על הבנק שידאג למסלול הכי טוב בשבילו אבל האמת היא שיש כאן בעיה מבנית חמורה שאותה תבינו בהמשך. במדריך הזה נלמד מהי משכנתא ואיך לקחת משכנתא בצורה הטובה ביותר.

Read More »

איך לקחת משכנתא נכון מול הבנק?

להתנהלות שלנו מול הבנקים ובכלל בכל שלב המימון יש משקל גדול במימון של העסקה ובכלל בכמה יעלה לנו הכסף שלקחנו מהבנק ולכן אנחנו רוצים להתנהל מול הבנק על הצד הטוב ביותר.
איך ניקח משכנתא נכון ונתנהל בצורה הטובה ביותר כשאנחנו מגיעים "למפלצת" הגדולה שכולנו מפחדים כל כך להתמקח איתם?

Read More »

איך לבחור קבלן שיפוצים לשיפוץ דירה?

המון אנשים לוקחים בעל מקצוע מבלי לעשות את הבדיקות המקדימות ולא מתנהלים מולו כמו שצריך,
מה שמוביל אחר כך לאי הבנות או משאיר אותם חסרי אונים מול בעל המקצוע וגורם להפסדים של כסף וגם לשיפוץ שיכול להיתקע ויחד עם זאת הפסדים של חודשי שכירות.
בעל המקצוע המרכזי שאנחנו נתנהל מולו במידה והחלטנו לשפץ את הדירה הוא כמובן קבלן שיפוצים.

Read More »